Link :: 23.03.2005 :: 08:40
Siemka!...:DMoj dzionek zlecial bardzo milo a to dlatego, ze byla u mnie moja psiapsiulka(monisia):D:).....siedzialysmy na GG i rozmawialismy z roznymi osobami, pozniej przepisalam od niej lekcje i rozmawialysmy w sprawie wycieczki do Dunajca, na ktora jedziemy 8 maja:):D i nie mozemy sie juz doczekac bo bedzie ona wypasiona:D:D Jak Monia poszla to mi sie nudzilo i troszku pogadalam i ogladnelam bajke-"Epoke Lodowcowa". Bylam strasznie roztrzepana i nieraz nie wiedzialam, czemu ja to robie i jak? Wieczorem po bajce ogladnelam kilka seriali i poszlam spac:lol::D:D


Hej na dobry początek parę dowcipów hahaha

*************************************

Do spacerującego po parku hrabiego podbiegają dzieci i pytają:

-Czy to pan mieszka w tym zamku na wzgórzu?

-Tak, to ja - odpowiada hrabia

-A czy mieszka tam jakieś straszydło?

-Nie, jestem kawalerem...

***************************************

Przychodzi krowa do sklepu i mówi:

-Poproszę o 20 kg mączki kostnej!

Sprzedawca patrzy na nią z niedowierzaniem. A krowa na to:

-No co? Jak szaleć, to szaleć!

****************************************

Policjant zatrzymuje dresiarza za przekroczenie prędkości:

-Nazwisko?

-Nowak - odpowiada dresiarz

-Adresik?

-Adidas, nie żadne tam badziewie!

***************************************

Na lekcji pani pyta Jasia:

-Ile masz lat?

-Niewiem!

-A jak twoja babcia robi ciasta?

-Niewiem!

-Powiedz jak twój dziadek walczył na wojnie?

-Niewiem!

-A ile jest gwiazd na niebie?

-Niewiem!

-A więc na jutro dowiedz się tego dobrze?

-Dobrze proszę pani.

W domu Jaś pyta tatę:

-Tato ile ja mam lat?

-Masz 8 latek.

Jasio pyta swoją babcię:

-Babciu jak ty robisz ciasta?

-Z mąką i jajkami wnusiu

Jasio pyta dziadka:

-Dziadku jak ty walczyłeś na wojnie?

-Z krwią i blizną.

A teraz pyta mamę:

- Mamo, ile jest gwiazd na niebie?

-Oj, tego nie da się zliczyć.

Na zajutrz w szkole:

-Jasiu, ile masz lat?

-Wie pani tego nie da się zliczyć

-A jak twoja babcia robi ciasta?

-Z krwią i blizną

-Hmmm... A jak twój dziadek walczył na wojnie?

- Z mąką i jajkami.

- Jasiu, a ile jest gwiazd na niebie?

-Osiem

-Oj Jasiu, Jasiu!

*********************************

Nauczyciel kazał Jasiowi napisać 100 razy: "Nie będę mówił TY do nauczyciela". Na drugi dzień Jasio przyniósł zeszyt, w którym to zdanie było napisane 200 razy.
- Dlaczego napisałeś 200 razy? Kazałem tylko 100...
- Żeby ci zrobić przyjemność, bo cię lubię stary!...

**********************************

Pani poleciła dzieciom napisać wypracowanie na temat "Matka jest tylko jedna". Następnego dnia pani pyta dzieci:
- Aniu??
- Najbardziej kochamy nasza mamę, bo Matka jest tylko jedna..
- Bardzo ładnie..
W końcu przyszła kolej na Jasia, więc czyta:
"Wieczorem, gdy ojciec z matką do stołu zasiedli, krzyknęli na Małgosię by z lodówki przyniosła trzy flaszki wyborowej. Małgosia poszła do lodówki i krzyknęła: "Matka! Jest tylko jedna!"

************************************

Jasio dostał od cioci z zagranicy niezwykły upominek - aparat do wykrywania kłamstw. Nazajutrz wraca ze szkoły i od progu woła:
- Dostałem piątkę z matmy!
Aparat:
- Piiip!
Mama strofuje synka:
- Nie kłam! Bierz przykład że mnie. Gdy chodziłam do szkoły, miałam same piątki!
Aparat:
- Piiip!
Ojciec dodaje:
- Bo wy macie teraz za dobrze i nie chce się wam uczyć. Gdy ja chodziłem do szkoły...
Aparat:
- Piiip!

*********************************
Komentuj(7)


Link :: 23.03.2005 :: 16:49
Juz kolezanki poszly teraz sie nudze bo nie mam co robic..... Byla u mnie monia i madzia bo ilonce i gosi nawet dupy sie nie chcialo ruszycTeraz gadam jak zwykle na GG.....i sie jak zwykle nudze w domu..bo gdybym nie byla w chora to nie siedzialabym na tym porypanym GG, ktory juz mi sie strasznie znudzil tylko jezdzilabym na rowerze albo bym byla na spoacerku z moimi psiapsiulkami z ulicy ale one napewno to robia bo sa zdrowe i sie bardzo z tego ciesze
Komentuj(3)


Link :: 24.03.2005 :: 15:25
Siemaneczko!!.... Dzisiaj sie bardzo, bardzo ciesze bo moj tatusiek przyjechal z niemiec.....!!.....Oczywiscie, ze mam jeszcze ospe i nie moge wychodzi bede w domu siedziala jeszcze male 7dni... i z tego sie nie ciesze Teraz siedze na GG i slucham muzyczki jak zawsze Dzisiaj jest Wielki Czwartek....bez szkoly ale mi to i tak bez roznicy bo jak by byla to i tak nieposzlabym do niej
http://republika.pl/blog_ta_82596/91479/tr/aresik.jpg
Komentuj(16)


Link :: 26.03.2005 :: 19:20
Ale dzisiaj byl piekny dzionek :D:D!!........Oczywiscie byl okropny:(.......caly czas siedze w domu i na tym nudzacym komputerze, oraz siedze na GG, ktore mi sie trasznie znudzilo:(:(..naprawde siedze juz prawie 2tygodnie w domu i wszystko mi sie znudzilo nie mam co robic:( a uczyc mi sie tez nie chce :study: bo to mie jeszcze gorzej nudzi..:(....Jestem caly czas w domu to nie mam co pisac blog bedzie ciekawszy jak wyzdrowieje juz i bede chodzila na dwor to bedzie troszku ciekawszy:D:D.....mama nie chce mnie jeszcze puscic w srode do szkole ale ja nie wytrzymam......pewnie bedzie mnie pytal z histy ale ujdzie wole byc pytana niz siedziec w domu....nastepny tydzien.....nawet nie wiem co pisac na blogasku bo nic sie nie dzieje a ja nic nie robie poza siedzeniem na komputerze i ogladaniem seriali:D:D jeszcze teraz sa swieta i seriale nie leca:(:(.......... to ja koncze papas....milej nocy.......a i wszystkiego naj...naj...lepszego z okazji swiat
Wielkanocnych:D:D PApapas:D:D:D:D:D:D:D
http://members.lycos.co.uk/jggo/assets/images/puchatek__10_.gif
Komentuj(2)


Link :: 27.03.2005 :: 11:48
Kto ty jestes? Jajeczko. Jaki znak twoj? Zolteczko. Gdzie ty mieszkasz? W skorupce. W jakim kraju? W kurzej dupceMnóstwo życzeń w koszyczku przy wielkanocnym stoliczku, kolorowych pisanek i mokrych ubranek w lany poniedziałek.
Komentuj(0)


Link :: 29.03.2005 :: 11:54
TO MOJA NAJKOFFANSZA PSIAPSIULA MONISIA.Jak bylysmy male to mieszkalysmy w tym samym domku i bylo SUPER....ja na gorze a ona na dole.Teraz chodzimy razem do klasy i razem siedzimy na niektorych lekcjech do nas przesadzili:(:( ale trudno i tak zawsze na przerwach jestesmy razem:D:D:lo::lol:W 1,2,3 klasie mowili na nas papuzki nierozlaczki:D Teraz chodzi ona z takim fafniutkim chlopakiem "Krasnalem" bardzo do siebie pasuja :D:DMonia to fafna laska ktorej mowie o wszystkim.........:)

TO MOJA NAJKOFFANSZA PRZYJACIOLKA GOSIA.To super laseczka, ktora sobie wmawia wiele glupot o sobie.Chodze z nia do klasy jest gospodarzem i bardzo sie na niego nadaje.....Mowie wam jaka to lacha uuuuu:D:D:D Moge jej wszystko powiedziec bo jej bardzo ufam chociaz jest wygadana.......:lol:Jestem z nia psiapsiula od niedawna ale bym mogla pisac o niej wiele ciekawych rzeczy ale nie chce mi sie.....:D:D

Teraz opisze moich koffanych przyjaciol :lol::
TO JEST MALWINKA:D:D moja koffana psiapsiula, mieszkala na moim podworku ale sie przepsowadzila i zrobilo sie nudno.Czego my nie robilysmy: zbieralysmy biedronki,Zrobilysmy swoj wlasny maly ogrodeczkek nawet osy zbieralysmy zeby nam miob robily:lol: robilysmy bukiety i chcialysmy je sprzedawac to byly czasy ale niestety ona sie przeprowadzila:(:(ale mowie wam zbieralysmy wszystko to co zobaczylusmy od razu zaczynalysmy zbierac:D:D:DTo super laseczka :D:lol:
TO JEST KAROLINKA.Jestem z nia psiapsiula od niedawna wiec sie nie rozpisze za mocno, ALe jest to super laseczka ktorej mozna zaufac:D:D:D:D:D:D

TO MOJA PSIAPSIULA ILONKA TO TEZ LASECZKA. ILONKA MA SUPER CHLOPACZKA.Ale wiecie co ona zrobila sie jakas dziwna strasznie odkad zaprzyjaznila sie z takimi dziewczynami nas chyba nie akceptuje i jak jest na GG to nawet sie nie odezwie bo nie ma nigdy czasu, dlatego ze rozmawia z nimi:(:(Bardzo ja koffam ale ona chyba o mnie juz zapomiala(:(


TO JEST MOJA PSIAPSIULKA MARLENKA TO DOPIERO LASECZKA....:D:D....MIESZKAM Z NIA NA TEJ SAMEJ ULICY I ZAWSZE RAZEM CHODZIMY NA DYSKOTEKI..POZYCZAMY SOBIE UBRANIA I CZESTO SIE SPOTYKAMY....JEST BARDZO FAFNIUTKA I MOZNA JEJ ZAUFAC:D:D

A To jest moja najkoffansza...........i......smieszna klasunia:
Asia"pumbka"-fafniutka dziewka :D:D:lol:
Monika"chmiela"- fafna babka nie raz ma bicia :P
Monia"monisia"- moja najkoffansza psiapsiula, niezla laseczka
Bartek"bartezz"-sportowiec i to dobry, ma fafna dziewke
Patrycja"suchi"- siupel dzieweczka, zawsze da sciagnac :D:D:D
Malwina- fafny babeczka, nie da sie z nia pogadac bo nigdy nie ma czasu na GG !! :D:)
Dawid- fafniutki chlopaczek, ale troszku za cichy:)
Grzesiek"gunek"- bekowy faciet:D:D
Jola-cichutka dziewka:)
Karolina K.-tez cicha dzieweczka:D
Malgosia"Gosiaczek,Misia"- moja najkoffansza psiapsiula:D:D:D
Patryk" on to jest walniety, ma bicia i jest nienormalny:):D
Beata"BiBI"-fafna kolezaneczka i da sie z nia pogadac :D:D:D
Piotrek-bekkowy chlopaczek i spox kumpel :D:D
Justyna- siupel dziewka
Wojtek- fafny kolega
Kamil"lechu"-siedze z nim na hiscie co za wyploch :(:(lol
Ilonka"szalona"- siupel psiapsiula zawsze mamy beke bardzo ja koffam :D:D:D
Piotrek-bekkowy, fafny i siupelośki kumpelek :D:D:D
Karolina M.- fafniutka kolezaneczka
Ania-fafna kumpelka siedze z nia na przyrodzie:D:D:D
Rafal"pipka"-bekowy chlopak......bardzo bekowy:D:D
Sandra"baska"- siupel dziewka:D:D
Dominik fafny koelga siedze z nim na polaku.....beka jest jak huk:D:D
"Izunia"- no comment :D:D:D:D:D
Pawel- sportowiec bardzo dobry i moj kuzyneczek:D:D
MAdzia"madziorka"- fajoska babka :D::D
I NASZ KOFFANA WYCHOWAWCZYNIE TU MAGLABYM PISAC I PISAC....:d LEPIEJ POWIEM KROTKO NASZA PANI JEST SUPER I NIE MA LEPSZEJ NAUCZYCIELKI JEST NASZA NAJKOFFANSZA WYCHOWAWCZYNIA.......:D:love8:



Komentuj(0)


Link :: 29.03.2005 :: 18:28
SIEMKA!! nawet nie chce sie pisac taki nudy!!!! Jak juz wiecie jestem chora i nie mam co robic jestem caly czas na kompie i nie bylam jeszce na dworze w te cieplutki dni okropnisc.Nawet nie patrze przez oknoTeraz pokaze wam zdjecie, co mozna robic kiedy sie nudzi to ja koncze nie chce sie pisac juz mnie rece bola tak sie dzisiaj napisalam strasznie..........papapasss zycze wam zebyscie jutro w szkole dostali dobre oceny
Komentuj(0)


Link :: 31.03.2005 :: 11:44
Siemka ja siedze w domu i nie moge sie doczekac jutra..... Jutro nareszcie ide do szkoly i jest dyskoteke.bedzie na niej duzo moich kolezanek.. i nie moge sie doczekac bo dawno ich nie widzialam...caly czas sie zastanawiam jakby tu sie ubrac, ale juz chyba wiem ide z moimi ukoffanymi psiapsiulkami Leną ktorej jeszce nie opisalam ale napewno opisze bo to super laska...Marlena i Monisia ale moze jeszcze pojdzie z nami Koffana Ilonka....mam nadzieje....We wtorek mam testy VI klas a ja sie prawie w ogole nie ucze musze zacząc bo mam nadzieje ze nie bede miala ponizej 30 mysle ze bedzie tak jak na probnych i bardzo bym chcialazamias sie uczyc to spie tak jak ten kotek i siedze przy komputerze to ja koncze ide sie uczyc troszku trzebe, co nie ?? papapasss a i zapomialam dodac ze bardzo i to bardzo uwielbiam tanczyc to jest moja pasja.....kofffffam to robic ale nie potrfafie tanczyc przy technie niektorzy potrafia ale ja nie wiem jak mozna tanczyc przy czyms takim papapapas
Komentuj(2)


 

[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec

Najfajniejsze blogi :]

ptaszek
spiewajaca krowka
cos dla sympati

talk.pl