psiapsiula - komentarze


TO MOJA NAJKOFFANSZA PSIAPSIULA MONISIA.Jak bylysmy male to mieszkalysmy w tym samym domku i bylo SUPER....ja na gorze a ona na dole.Teraz chodzimy razem do klasy i razem siedzimy na niektorych lekcjech do nas przesadzili:(:( ale trudno i tak zawsze na przerwach jestesmy razem:D:D:lo::lol:W 1,2,3 klasie mowili na nas papuzki nierozlaczki:D Teraz chodzi ona z takim fafniutkim chlopakiem "Krasnalem" bardzo do siebie pasuja :D:DMonia to fafna laska ktorej mowie o wszystkim.........:)

TO MOJA NAJKOFFANSZA PRZYJACIOLKA GOSIA.To super laseczka, ktora sobie wmawia wiele glupot o sobie.Chodze z nia do klasy jest gospodarzem i bardzo sie na niego nadaje.....Mowie wam jaka to lacha uuuuu:D:D:D Moge jej wszystko powiedziec bo jej bardzo ufam chociaz jest wygadana.......:lol:Jestem z nia psiapsiula od niedawna ale bym mogla pisac o niej wiele ciekawych rzeczy ale nie chce mi sie.....:D:D

Teraz opisze moich koffanych przyjaciol :lol::
TO JEST MALWINKA:D:D moja koffana psiapsiula, mieszkala na moim podworku ale sie przepsowadzila i zrobilo sie nudno.Czego my nie robilysmy: zbieralysmy biedronki,Zrobilysmy swoj wlasny maly ogrodeczkek nawet osy zbieralysmy zeby nam miob robily:lol: robilysmy bukiety i chcialysmy je sprzedawac to byly czasy ale niestety ona sie przeprowadzila:(:(ale mowie wam zbieralysmy wszystko to co zobaczylusmy od razu zaczynalysmy zbierac:D:D:DTo super laseczka :D:lol:
TO JEST KAROLINKA.Jestem z nia psiapsiula od niedawna wiec sie nie rozpisze za mocno, ALe jest to super laseczka ktorej mozna zaufac:D:D:D:D:D:D

TO MOJA PSIAPSIULA ILONKA TO TEZ LASECZKA. ILONKA MA SUPER CHLOPACZKA.Ale wiecie co ona zrobila sie jakas dziwna strasznie odkad zaprzyjaznila sie z takimi dziewczynami nas chyba nie akceptuje i jak jest na GG to nawet sie nie odezwie bo nie ma nigdy czasu, dlatego ze rozmawia z nimi:(:(Bardzo ja koffam ale ona chyba o mnie juz zapomiala(:(


TO JEST MOJA PSIAPSIULKA MARLENKA TO DOPIERO LASECZKA....:D:D....MIESZKAM Z NIA NA TEJ SAMEJ ULICY I ZAWSZE RAZEM CHODZIMY NA DYSKOTEKI..POZYCZAMY SOBIE UBRANIA I CZESTO SIE SPOTYKAMY....JEST BARDZO FAFNIUTKA I MOZNA JEJ ZAUFAC:D:D

A To jest moja najkoffansza...........i......smieszna klasunia:
Asia"pumbka"-fafniutka dziewka :D:D:lol:
Monika"chmiela"- fafna babka nie raz ma bicia :P
Monia"monisia"- moja najkoffansza psiapsiula, niezla laseczka
Bartek"bartezz"-sportowiec i to dobry, ma fafna dziewke
Patrycja"suchi"- siupel dzieweczka, zawsze da sciagnac :D:D:D
Malwina- fafny babeczka, nie da sie z nia pogadac bo nigdy nie ma czasu na GG !! :D:)
Dawid- fafniutki chlopaczek, ale troszku za cichy:)
Grzesiek"gunek"- bekowy faciet:D:D
Jola-cichutka dziewka:)
Karolina K.-tez cicha dzieweczka:D
Malgosia"Gosiaczek,Misia"- moja najkoffansza psiapsiula:D:D:D
Patryk" on to jest walniety, ma bicia i jest nienormalny:):D
Beata"BiBI"-fafna kolezaneczka i da sie z nia pogadac :D:D:D
Piotrek-bekkowy chlopaczek i spox kumpel :D:D
Justyna- siupel dziewka
Wojtek- fafny kolega
Kamil"lechu"-siedze z nim na hiscie co za wyploch :(:(lol
Ilonka"szalona"- siupel psiapsiula zawsze mamy beke bardzo ja koffam :D:D:D
Piotrek-bekkowy, fafny i siupelośki kumpelek :D:D:D
Karolina M.- fafniutka kolezaneczka
Ania-fafna kumpelka siedze z nia na przyrodzie:D:D:D
Rafal"pipka"-bekowy chlopak......bardzo bekowy:D:D
Sandra"baska"- siupel dziewka:D:D
Dominik fafny koelga siedze z nim na polaku.....beka jest jak huk:D:D
"Izunia"- no comment :D:D:D:D:D
Pawel- sportowiec bardzo dobry i moj kuzyneczek:D:D
MAdzia"madziorka"- fajoska babka :D::D
I NASZ KOFFANA WYCHOWAWCZYNIE TU MAGLABYM PISAC I PISAC....:d LEPIEJ POWIEM KROTKO NASZA PANI JEST SUPER I NIE MA LEPSZEJ NAUCZYCIELKI JEST NASZA NAJKOFFANSZA WYCHOWAWCZYNIA.......:D:love8:




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:

Talk.pl :: Wróć