19.04.2005 :: 21:23
*************************************************************** **************************************************************** *************************************************************** **************************************************************** ****************************************************************** ******************************************************************* ***************************************************************** ****************************************************************** ************************************************************** ******************************************************************* Kociaki moje to jest moja ostatnia notka ale postaram sie jakos wykombinowac zeby bylo wiecej:(:(:(:( dlatego ze na moim blogasku moge miec notek tylko 15:(:( nie wiem czemu pozniej mi sie kasuja te stare wiec jezeli bedzie cos waznego to skasuje cos i wam napisze a zdjecia bede dodawala do tych natek ktore juz sa wiec sie nie bojcie :D:D:D zdjecia beda :):) Dzisiaj byl spoko dzionek mialam na 8.00 i pierwsza mialam religie,pozniej infe i matme:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( pozniej w-f nie cwiczylam:):) muza i polak szybko to minelo nic sie nie dzialo chlopacy jak zwykle szaleli i sie wyglupiali na lekcjach wiec byla BEKA ale to nic niezwylkego bo jest tak zawsze po lekcjach poszlam do gimnazjum po moje przyjacioly z Monika.....:)z nimi poszlam do domciu odrobilam lekcje i posiedzialam w necie i poszlam na dworek o 18.00 nie bylam zbyt dlugo do bylo zimno :(:(:(:(:(:(:( no i obejrzalam o Papiezu wybrali nowego w koncu !!!!!! nie sluchalam za dlugo i usiadlam do komputerka :):):)i siedze do teraz.......... wiec tak jak mowilam to ostatnia notka :(:(:(:( bede dodawala linki i zdjecia :):) Destins`y Child ********************************************************* ********************************************************** ******************************************************** ************************************************************ ***************************************************************** ********************************************************** ************************************************************ ************************************************************* *************************************************************** ************************************************************** ************************************************************** ************************************************************ :):):):):):):):):):):):):):):):):)):):):):):):):):):):):):):) ********************************************************* :):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):) *********************************************************** TERAZ TROSZKU INNYCH PIOSENKARECZEK MOICH UKOFFANYCH:D:D:D:D ************************************************************* &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ()())()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()() ############################################################ ?????????????????????????????????????????????????????????? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" }{}{}{{}{{}{}}{{}{}{{}{}{}{}{{{}{}{}{}{{{{}{}{}{}{}{} [][[[][][][][][][][][]][][][][][][][][][][][][][][][][]