18.04.2005 :: 22:39
Siemaneczko Dzisiaj bylam tylko na dwoch lekcjach w szkole na matmie i w-f i poszlam do gimnazjum po swoje psiapsiuly !! Przyszlysmy do domciu odbrobilysmy lekcje i na dworek ja z Lena bylysmy na miecie sie przejsc i wrocilysmy do domu o 18.00 poszlam do niej na "Aparatke"-bajkie!! wrocilam do domu i sie nudzilam na kompa weszlam o 20.10 tak minal moj dzionek dzisiaj pewnie bede siedziala do 23.00 na kompie bo musze z kims porozmawiac a ta osoba bedzie dopiero o 22.00 wiec musze czekac !! alwe i tak nie chce mi sie spac!!!!!!! teraz kilka zdjec piosenkarek ale nie tylko Ciary i Beyonce ale rozne i prosze was komentujcie mojego blogaska mam coraz mniej komciow a z tego jestem bardzo smutna ***************************************************************** ************************************************************** *************************************************************** ************************************************************ ************************************************************* **************************************************************** **************************************************************** ************************************************************* ********************************************************* ************************************************************** ************************************************************* *************************************************************