17.04.2005 :: 16:10
Siemkas dzisiaj niedzielka jutro do szkoly nie wiem jak ja to przezyje mam na 9.50 a koncze o 15.20 i nie chce mi sie siedziec w szkole ale moze cos sie wydarzy to bede miala o czym pisac jutro Wczoraj bylam na urodzinkach bylo super ganialismy sie po domu i skakalismy przez okno....byla burza i zostalam na noc u Moniki z Ilonka.....nie chce mi sie pisac co robilysmy ale bylo super mowie wam teraz kilka zdjec Beyonce i Ciary........... ************************************************************** *************************************************************** **************************************************************** ***************************************************************** ***************************************************************** ***************************************************************** ***************************************************************** ***************************************************************** ***************************************************************** ***************************************************************** *****************************************************************