psiapsiula - komentarze


Siemkas Ludziska !!!! Plasam was wszystkich ze zapomialam o blogasku U mnie przez ten czasek duzo sie dzialo... na lekcjach jest jak zawsze BECZka!! Wczoraj na muzyce Pan sie spoznij i przyszedł 5min przed dzwonkiem na przerwe czyli cala lekcje bylismy samibyla taka beka ze huk moja kolezanka gonila i wskoczyla na biurko nauczyciela i skakala po nim ja oczywiscie sie smalam. byla to klasa muzyczna wiec byly tam instrumenty i Grzesiek(moj kolega) wzial tabburyno Pawel Talerze i robilismy weza dookola klasy??
Caly czas przychodzili do nas inni nauczyciele i zwracali nam uwage bylo super!! Nie bede opowiadala szczogolow bo nie wiem jak to wszystko opisac!!
Po kolei kazdy z nas czatowal przy drzwiach czy nie idzie znowu jakis nauczyciel wiec bylismy przygotowani i jak jeszcze nie zdazyl wejsc do klasy i nas ochrzaniac to bylismy juz cicho i mowilismy ladnie DZien Dobry!!!! Jak pan z ktorym mielismy muzyke przyszedl my oczywiscie juz zauwazylismy to uciszylismy sie...pan wszedl i powiedzial "O JAKA CISZA" hehe..a ja dodalam ale niech pan sie nie zdziwi jak beda jakies skargi na nas hehe mowie wam bylo Super. Chcialabym zeby bylo tak zawsze na Muzyce!!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.04.2005 :: 08:27 :: 195.136.67.222

Tamiczka

he he u nas na lekcjach tez jest ciekawie.... nawet bardzo :D Dzieki za komcia i zapraszam ponownie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl
15.04.2005 :: 13:54 :: ajt125.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gosia

wyapsiony blogaske:* musisz dawac wiecej notek

Talk.pl :: Wróć