10.04.2005 :: 21:37
SiemkaSsSs!!!!Hukkkk troche zapomialam o tym blogu sorki wam ale wiecie po co ja kogos przepraszam jak i tak nikt nie czyta tego bloga wiec najlepiej jak juz nie bede nic pisala.... ale nie wiem zastanawiam sie wlasnie...!.testy poszly mi dobrze nie bylo az tak zle!!! byl bardzo prosciutki...I dawajcie komcie plose was !!!jak ten chomiczek i w ogole dzisiaj byl fafny dzinek chociaz nie bylam na dworku sle bylam u swojej psiapsiuly Lenki i byla tez Marlena...robilysmy sobie sesje zdjeciowa byla beka wczoraj tez byl super caly dzien bylam na dworzupozniej poszlysmy z dziewczynami do kosciola na 20.00 po mszy poszlysmy do centrum miasta i czekalysmy do 21.37 zeby zapalic znicza dla nasze koffanego Ojcai wrocilysmy do domku o 22.10 bo jeszcze sobie pochodzilysmy po miasteczku Jutro szkola i mam sprawdzian z matematyki z takich porypanych rownan beznadziejnych...mam na 9.50 a koncze o 15.20 i nie wiem czy pozniej wyjde na dwor lae mam nadzieje ze tak bo bede musiala sie troszku pouczyc....bo juz tego dawno nie robilam to ja koncze ale na koniec wstawie troszku fafnych zdjec **************************************************************** **************************************************************** **************************************************************** ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++